markiza.of.ua
Якість, якій довіряють.

Терасні маркізи для терас

Терасні маркізи служать накриттям для терас великих і малих розмірів, і для цього використовують різні моделі маркіз і навісів. Терасні маркізи можуть кріпитися до стіни (Malaga), а деякі моделі навісів можуть бути розташовані окремо (ZEN, Patio). Маркізи ZEN розраховані на високе вітрове навантаження (до 20 м/с) і мають різні варіанти монтажу маркіз. Також використовують висувні маркізи для терас, але, слід враховувати, що вони розраховані на вітер до 8 м/с. Навіс Patio не розсувний, з нього можна моделелювати навіс практично під будь-які контури літнього майданчика, він витримує дуже сильні вітри та зливові ☔ дощі, тому широко застосовується для накриття терас вуличних ☕ ️кафе, ресторанів, готелів, а також заміського будинку.

Телефонуйте нам, наші фахівці проконсультують вас та скажуть вартість маркізи по ваших розмірах, або можете прорахувати маркізи самостійно в калькуляторі перейшовши за посиланням "ціна" над фото.

Моделі маркіз:

Безперечно, одним з найкращих рішень для прикриття тераси приватних володінь, майданчиків міських закладів, є зведення терасної маркізи. Безсумнівно, терасні маркізи покликані не тільки затінити певну ділянку, а й створити на цій території комфортний мікроклімат. Не кажучи вже про те, що подібні конструкції значно прикрашають зовнішній вигляд та надають ексклюзивність вашому майданчику.

Терасні маркізи від компанії SKR представлені такими моделями:

  • маркізи ZEN - зовні нагадують вид типової перголи, на яку підвішена тканина, яка в свою чергу складається в сторону;
  • терасні маркізи Malaga - головною особливістю даних навісів в тому, що завдяки своїй конструкції, вони створюють затінення як в горизонтальній, так і у вертикальній площині;
  • також для накриття тераси часто використовують установку стаціонарного навісу Patio.

Всі вище перераховані моделі легко витримують високі пориви вітру (до 20 м/с). Що стосується тканини, то на цьому потрібно зробити окремі акцент.

Всі наші терасні маркізи комплектуються кращою маркізною тканиною австрійського заводу Sattler. Тканина цієї торгової марки виділяється високим рівнем міцності, не вигоряє під впливом сонячних променів, вміщує в себе просочення від грибка та цвілі, яка також має вологовідштовхувальні властивості. Каталог тканин Sattler налічує величезну кількість всіляких колірних варіацій, тому для кожного індивідуального випадку завжди можна підібрати той колір, який буде гармонійно вписуватися в загальний інтер'єр.

Щоб не бути голослівним, звертайтеся в нашу компанію та на своєму досвіді переконаєтеся в тому, що саме у нас можна придбати кращі терасні маркізи в Україні!

Цей сайт можливо орендувати або купити
вгору