markiza.of.ua
Якість, якій довіряють.

Вітростійка маркіза для зимового саду

Вітростійкі маркізи для зимового саду витримують вітер до 22 м/с при площі до 12 м², що робить їх кращим вибором для захисту від сонця скляних дахів і зимових садів.

Характеристики


Розміри:

Ширина max: 3.0 м 

Довжина max: 6.0 м

Максимальна площа: 12  м²


Управління автоматичне:
 
фірми Elero (Германія)

- електропривід;
- пульт дистанційний;
- вимикач настінний;
- сонце-вітровий датчик.

Описание

Вітростійка маркіза для зимового саду.

Це особливий різновид маркіз, які встановлюються на похилі і горизонтальні отвори, де не можна встановити звичайні маркізи. Рух полотна ролети відбувається за допомогою пружинного механізму і тросу, також в направляючих є zip-система, завдяки їй тканина міцно закріплена і добре натягнута. Маркізна тканина Sattler за рахунок просочення затримує ультрафіолетові промені, знижує нагрівання приміщення зсередини і затіняє його. В Україні похилі тканеві ролети/маркізи з'явилися недавно, але вже привернули до себе інтерес споживача.

Ціна маркізи, ролети залежить від розміру.

Конструкція має короб, в якому маркізна тканина намотується на вал.

Стандартний колір конструкції маркіз: білий, коричневий і сірий. Можливе фарбування по Ral.

Управління: лише автоматичне.

Фото маркізи/тканевої ролети можна подивитися в розділі Фотографії.

Чи бажаєте купити похилу тканеву роллету, маркізу? Телефонуйте нам.

Наша компанія в своєму "арсеналі" має не тільки системи Climavelum, але і вітростійкі маркізи для зимового саду. Вітростійкі маркізи для зимового саду більш стійкі до вітрових режимів. На практиці вони витримують вітрові пориви до 22 м/с. Згідно вітрової шкали Бофорта, вітер такої сили іменується як шторм, який в Україні дуже рідкісне явище. Але стежити за погодою в будь-якому випадку потрібно, так як штормові пориви вітру можуть завдати шкоди механізму конструкції.

Вітростійкі маркізи для зимового саду - хороша альтернатива маркізам, а в деяких випадках єдино правильне рішення. Вітростійкі маркізи для зимового саду мають аналогічний принцип дії з вертикальними маркізами. Єдина різниця в тому, що ці конструкції по потребі кріпляться в похилій площині. За допомогою спеціального тросу та механізму, вітростійкі маркізи для зимового саду рухаються за напрямними. А завдяки спеціально розробленої зіп-системі, тканина безперервно в натягнутій обстановці.

Цей тип конструкції має всі переваги що і стандартні маркізи, так як в якості накриття аналогічна маркізна тканина з аналогічними властивостями. Також зауважимо один нюанс - управління цією конструкцією тільки автоматичне. У доповненні можна також встановити спеціальний датчик вітру або сонця, який допоможе своєчасно змотувати/розмотувати конструкцію в потрібні моменти.

Вітростійкі маркізи для зимового саду не втрачають свою актуальність вже багато років! Якщо ви також хочете стати власником цієї чудової конструкції, телефонуйте в нашу фірму!

Цей сайт можливо орендувати або купити
вгору