markiza.of.ua
Якість, якій довіряють.

Андроїд-додаток «Маркізи Київ»

Наша компанія розробила додаток «Маркізи Київ» для андроїд - пристроїв, яке можна знайти в Play Market по запросу "Маркізи Київ" або перейти за посиланням. Ця програма покликана допомогти архітекторам, дизайнерам, приватним особам у виборі моделей маркіз і підбору акрилових тканин для сонцезахисних навісів.Також ви можете завантажити додаток з нашого сайту у вигляді apk-файлу.
Завантажити APK з сайту

Для встановлення додатку необхідно дозволити встановлення додатків з невідомих джерел в налаштуваннях Андроїд:
Додаток дуже зручний у використанні, в ньому можна легко змінювати варіанти екстер'єру. Ви можете вибрати стіну: світле або темне дерево, камінь і т. п.; антураж для тераси приватного будинку або для літнього майданчика ресторану, кафе; можна також побачити як виглядатимуть маркізи на вітринах або вікнах магазинів.

Додаток дозволяє з легкістю міняти моделі маркіз. Ви можете експериментувати з різними положеннями навісів: відкривати і закривати їх. Застосовувати різне забарвлення тканин для маркіз.


Дізнатися всю технічну інформацію про маркізи і побачити фото кожної маркізи в фото галереї. У додатку "Маркізи Київ" є наші контакти, за якими Ви можете оформити замовлення і купити маркізи.

Цей сайт можливо орендувати або купити
вгору