markiza.of.ua
Якість, якій довіряють.

Висувні маркізи

Висувні маркізи призначені для захисту від ☀ сонця та легкого дощу ☔. Навіси встановлюють на терасах, майданчиках ресторанів, літніх ☕️ кафе, барів та заміських котеджів, а також над вікнами будинків. Виліт ліктьових маркіз може бути від 1,5 метрів до 5,1 метра, ширина однієї маркізи до 12 метрів. Кут нахилу регулюється від 15 до 45 градусів. Розсувний навіс легко управляється в руч. режимі, і також може бути автоматичним на двигуні з пультом. Усі висувні маркізи розраховані на вітер до 8 м/с., в опціях є вітрові датчики. Розрізняють маркізи відкритого та закритого (касетного) типу.

Телефонуйте нам, наші фахівці проконсультують вас і скажуть вартість маркізи по ваших розмірах, або можете прорахувати маркізи самостійно в калькуляторі перейшовши за посиланням "ціна" над фото.

Моделі маркіз:

Висувні маркізи - по праву являються лідером серед переліку всіляких маркіз, і це зовсім не викликає здивування. Саме висувні маркізи включають в себе всі значущі переваги цих сонцезахисних конструкцій та являються найпопулярнішим типом. Це підтверджує і багаторічна статистика продажів даних маркіз в стінах нашої компанії.

Виходячи зі своєї назви, висувні маркізи мають властивості складатися, що колосально зручно під час поганих погодних умов, або тоді, коли маркізою не планується користуватися якийсь період (наприклад, при від'їзді у відпустку). А висувні маркізи касетного типу в складеному вигляді зовсім малопомітні на фасаді будівлі, так як вся конструкція ховається в спеціальну касету.

Завдяки великій лінійці габаритних розмірів і великої кількості варіантів кольорів, висувні маркізи ідеально підходять для використання як в приватних володіннях, так і для прикраси різного роду закладів (і навіть кіосків). У цьому ви можете переконатися й самі, переглядаючи численні наші роботи по установці маркіз цього типу.

Також важливо зауважити те, що маркізи висувного типу з кожним роком стають все більш доступними в питанні ціни. На нашому сайті ці конструкції представлені в різному ціновому діапазоні, що також допомагає зробити оптимальний вибір і бути задоволеним кожному майбутньому користувачеві.

Ви розглядаєте варіант придбання сонцезахисної конструкції і хочете зупинити свій вибір на найкращому рішенні? Висувні маркізи від компанії SKR - безсумнівно те, що подарує вам комфорт на багато років!

Цей сайт можливо орендувати або купити
вгору