markiza.of.ua
Якість, якій довіряють.

Вертикальні маркізи і тканеві ролети

Вертикальні маркізи можна встановити своїми руками. Це рулонні штори якими закривають альтанки та веранди від ☀ сонця. Якщо Вам необхідно просто захиститися від ☀ сонця, то маркіза Sandra буде непоганим рішенням. Для захисту альтанки або веранди будь-яку пору року і при будь-якій погоді; від ☀ сонца, вітру, ☔ дощу та ❄ снігу встановлюють вітростійкі тканинні ролети з zip системою, і використовують маркізними тканинами, сітчасті екрани або прозорі ПВХ тканини.

Телефонуйте нам, наші фахівці проконсультують вас та скажуть ціну вертикальних маркіз по ваших розмірах, або можете прорахувати самостійно в калькуляторі перейшовши за посиланням "ціна" над фото.

Моделі маркіз:

Вертикальні маркізи - вже декілька років не являються чимось особливим і не викликають подив не тільки у дизайнерів інтер'єру, але і у звичайних жителів. Вертикальні маркізи настільки часто використовуються в приватних володіннях, що стали одними з найбільш затребуваних типів сонце та вітрозахисних конструкцій. І для такої тенденції є кілька вагомих аргументів/передумов:

  • Механізм даних маркіз настільки компактний та функціональний, що дає можливість встановлювати конструкцію як на балкон, так і на альтанки, веранди, і навіть на скляні площі;
  • Вертикальні маркізи, як і будь-яка інша маркіза, дуже проста у використанні та чистці. Але завдяки якості та особливості спеціальної маркізної тканини, необхідність її чистити з'являється вкрай рідко;
  • Вертикальні маркізи є доступним товаром в плані цінового питання.
  • Візуально вони виглядають дуже симпатично, а з огляду на колосальну кількість колірних варіацій, оптимально підібрати колір зовсім не становить труднощів.
  • Обов'язково потрібно згадати про якість даних конструкцій, яка на найвищому рівні.

Вертикальні маркізи, як ви могли помітити за інформацією вище, на нашому сайті представлені у вигляді моделі Sandra від італійського виробника BAT S.р.А, та у вигляді спеціально розроблених вітростійких тканинних ролетів.

Щоб отримати консультацію та визначитися, які саме вертикальні маркізи підійдуть конкретно для вашого об'єкта, радимо звертатися до нас за вказаними на сайті телефонними номерами або писати на електронну пошту.

Цей сайт можливо орендувати або купити
вгору