markiza.of.ua
Якість, якій довіряють.

Захист від 💨 вітру, ❄ снігу, ☔ дощу, ☀ сонця для альтанкі або веранди.

Для альтанки, веранди можна використовувати кілька моделей вертікальних рулонних штор. Вуличні рулонні штори для альтанок виготовляють з акриловоъ тканин для маркіз та сітчастих екранів та прозорого пвх. Маркізи Italia хороші захисні штори для альтанки від ☀ сонцю та ☔ дощу. Також ми пропонуємо прозорі ролети для альтанки, або з маркізної тканини, сітчастих екранів або прозорі пвх, на вибір. Вони вітростійкі по типу рефлексолі з zip-системою. Відмінна зашита для альтанки і веранди від вітру, ❄ снігу, ☔ дощу, ☀ сонця. Місцезнаходження компанії - Київ, монтуємо або відправляємо по всій Україні.

Ціна прийнятна - телефонуйте нам, наші фахівці проконсультують вас та скажуть вартість маркізи по ваших розмірах, або можете прорахувати маркізи самостійно в калькуляторі перейшовши за посиланням "ціна" над фото.

Моделі маркіз:

Якщо Ви хочете надати своїй альтанці не тільки більш привабливий зовнішній вигляд, але і збільшити рівень комфорту перебування всередині неї, то Вам слід задуматися про установку таких конструкцій як маркізи для альтанки.

Маркізи для альтанки вже давно знайшли свою популярність серед дачників. Найпопулярніша модель даних конструкцій - це маркізи для альтанки з падаючим ліктем. Головна особливість даної моделі в тому, що завдяки падаючим ліктям можна не тільки надати маркізі потрібний кут нахилу, але і зовсім опустити її вертикально вниз, тим самим захиститися від вітру дощу або снігу. Таке регулювання кута нахилу на практиці дуже корисне та часто застосовується, і це дуже великий плюс конкретно цієї моделі.

Компанія SKR реалізує маркізи для альтанки як з падаючим ліктем, так і інших варіацій. Якщо Ви ще не визначилися з моделлю маркізи, то більш детально вивчіть інформацію на нашому сайті. На сторінках нашого сайту представлена докладна інформація про кожну модель, яку ми реалізуємо. Також для кожної моделі є фотогалерея з безліччю фотографій виконаних робіт. Для візуалізації маркізи Ви можете використовувати однойменний розділ «3D візуалізація», а для прорахунку вартості - розділ «Калькулятор». Також сміливо можете звертатися до нас як в телефонному режимі, так і писати на електронну пошту.

Якщо Вам з якоїсь причини не влаштовує варіант маркізи для альтанки, то в будь-якому випадку звертайтеся до нас! В нашій компанії є й інші варіанти, щоб убезпечити вашу веранду від спеки, вітру, снігу і дощу.

Цей сайт можливо орендувати або купити
вгору