markiza.of.ua
Якість, якій довіряють.

Маркізи - розсувні навіси для літніх майданчиків 🍴 ресторанів і ☕ кафе

Розсувні навіси маркізи для літніх майданчиків ☕ кафе та ресторанів давно стали одним з атрибутів комфорту. Сьогодні багато вуличних ресторанів або ☕ кафе вже прикрашає маркіза. Під тінню сонцезахисного навісу дуже приємно та комфортно провести час на свіжому повітрі, насолоджуючись ☕ чашкою кави або чаю. А логотип, нанесений на волан маркізи, послужить відмінною рекламою закладу. Вибір маркіз від сонця для ресторану дуже великий. Це і висувні ліктьові маркізи навіси та терасна маркіза на стійках і вітростійкі тканинні навіси Patio.

Телефонуйте нам, наші фахівці проконсультують вас і скажуть вартість маркізи по ваших розмірах, або можете прорахувати маркізи самостійно в калькуляторі перейшовши за посиланням "ціна" над фото.

Моделі маркіз:

Маркізи для ресторанів нині затребувані як ніколи раніше, так як завдяки цим конструкціям можна не тільки затінити майданчик тераси, а й надати вишуканий зовнішній вигляд своєму закладу. Маркізи для ресторанів зараз можна зустріти набагато частіше, ніж ще 10 років тому. Та й в цілому можна помітити, що однотипні заклади зараз майже не відкриваються. Всі власники приділяють багато уваги дизайну свого дітища.

Які ж маркізи для ресторанів на сьогоднішній день користуються максимальним попитом? Якщо ж ресторан має свою терасу, то для цієї площі доцільно встановлювати спеціальну терасну маркізу. Альтернативним варіантом терасної маркізи може стати касетна або просто висувна маркіза в комплекті з телескопічними стійками, які підвищують рівень вітростійкості. Також для вхідної групи та вікон ресторану нерідко замовляють ковшові маркізи, які додатково виконують функції брендування вашого ресторану.

Якщо ж ви є власником ресторану та шукаєте де замовити маркізи для ресторанів в Києві або будь-якому іншому місті України, то сміливо звертайтеся в нашу компанію. Всі маркізи для ресторанів, які ви зустрінете на нашому сайті, зроблені в Європі і є кращими моделями в своєму сегменті. Ми реалізуємо всі наші конструкції на протязі вже більше 15 років! За цей час нашими фахівцями вже прикрашені сотні закладів по всій Україні.

А щоб переконатися в словах та в якості наших конструкцій, звертайтеся до наших фахівців. Маркізи для ресторанів від компанії SKR - це гарантія високої якості за найбільш прийнятною ціною!

Цей сайт можливо орендувати або купити
вгору