markiza.of.ua
Якість, якій довіряють.

Маркізи для зимового саду

Для заміського будинку з зимовим садом або для міського будинку з зимовими садами використовуються різні типи маркіз. Заголом це маркізи для зимових садів як Climavelum. Також в деяких випадках можна використовувати терасну маркізу Malaga. Конструкція цього навісу від ☀ сонця створює тінь в горизонтальній наклоній та вертикальній площині. Останім часом почали використовувати вітростійкі наклоні маркзи з zip системою, які витримують сильний вітер.

Телефонуйте нам, наші фахівці проконсультують вас та скажуть вартість маркізи по ваших розмірах, або можете прорахувати самостійно в калькуляторі перейшовши за посиланням "ціна" над фото.

Моделі маркіз:

Комфорт та затишок - одна з головних складових існування не тільки людей, а й тварин і рослин. Для останніх ідеальним місцем «проживання» є зимові сади. А щоб усередині даних садів була оптимальна атмосфера, бажано встановлювати спеціальні конструкції, які називаються маркізи для зимового саду.

Ми як компанія, яка реалізує різноманітні навісні конструкції, звичайно ж маємо в своєму асортименті і маркізи для зимового саду. Конструкція, яка призначена для зимових садів, у нас реалізується під назвою Climavelum.

Маркізи для зимового саду Climavelum - це:

  • спеціально розроблені конструкції з Голландії, які призначені саме для накриття зимових садів;
  • надійність та легкість конструкції, а також зручність в експлуатації;
  • великий рівень вітростійкості (до 8 м/с);
  • конструкція, в комплект якої входить спеціальна маркізна тканина, яка в свою чергу чудово захищає рослини від променів сонця, пропускаючи при цьому необхідне світло.

Альтернативним варіантом конструкцій Climavelum, є маркізи для зимового саду Malaga. Ця модель хоч і не спеціально розроблена для зимових садів, але в деяких випадках є відмінним варіантом для застосування. Звертайтеся в нашу компанію за детальною консультацією, і наші фахівці нададуть велику допомогу, та допоможуть зупинити ваш вибір на найбільш оптимальному варіанті.

Маркізи для зимового саду від компанії SKR - це не тільки гарантія якості, але і конструкції по самим лояльним цінам на території України!

Цей сайт можливо орендувати або купити
вгору