markiza.of.ua
Якість, якій довіряють.

Ковшові маркізи ракушка

Коробові маркізи або як їх ще називають ковшові маркізи, знайшли застосування над парадними входами будинків , над вікнами вітринами, служачи одночасно та прикрасою фасаду та захистом від ☀ сонця. Особливість цих маркіз ракушек в тому, що вони мають жорсткий каркас і їх не потрібно складати під час вітру. Ковшові маркізи можуть бути сферичної або прямої форми. На волані маркізи можна нанести фірмовий логотип і це буде додатковою вашою рекламою.

Телефонуйте нам, наші фахівці проконсультують вас та скажуть вартість ковшової маркізи по ваших розмірах, або можете прорахувати самостійно в калькуляторі перейшовши за посиланням "ціна" над фото.

Моделі маркіз:

Ковшові маркізи - одні з найбільш витончених навісів, які не тільки виконують функції декоративного елемента, але і забезпечують захист від палючого сонця та атмосферних опадів!

Ковшові маркізи найчастіше можна зустріти на вікнах різних комерційних закладів: ресторанів, магазинів, готелів. Але останнім часом люди стали частіше замовляти дані конструкції для прикраси своїх приватних володінь!

Ковшові маркізи, хоч і є виробом невеликих розмірів, але акумулюють в собі безліч незаперечних переваг:

  • маркізи виконують свої функції без використання складних опор та кріпильних систем, але в той же час залишаються дуже вітростійкими;
  • їм властивий тривалий термін експлуатації;
  • каркас навісу та маркізна тканина не втрачають свій колір не тільки під впливом сонячних променів, але і під впливом температурних перепадів та великої кількості атмосферних опадів;
  • для власників комерційної нерухомості, коробові маркізи служать чудовим варіантом для розміщення зовнішньої реклами;
  • компактність розмірів і простота за їх доглядом заслуговують окремої похвали.

Саме такої якості маркізи можна замовити в компанії SKR! Наша компанія встановлює коробові маркізи італійської торгової марки BAT S.р.А, яка є флагманом по виробництву даних конструкцій на протязі вже багатьох років.

Переглядайте безліч фото наших робіт, прораховуйте вартість маркізи в нашому калькуляторі, або просто зателефонуйте нашим фахівцям, які дадуть детальну інформацію про такий чудовий виріб як коробові маркізи.

Цей сайт можливо орендувати або купити
вгору