markiza.of.ua
Якість, якій довіряють.

Касетні маркізи

Касетні висувні маркізи - це коли маркізна тканина і лікті маркізи ховаються у касету - алюмінієвий короб. Маркізу Ares встановлюють для невеликих майданчиків max: 6м в довжину, виліт 3м, а касетна маркіза Kyma до max: 14м в довжини і виліт до 4м. Є ще балконні касетни маркізи Italia з падаючим ліктем, ховається тільки тканина. І у вітростійких тканинних ролет тканина теж ховається в алюмінієвий короб.

Телефонуйте нам, наші фахівці проконсультують вас і скажуть ціну касетних маркіз по ваших розмірах, або можете прорахувати самостійно в калькуляторі перейшовши за посиланням "ціна" над фото.

Моделі маркіз:

Касетні маркізи - це варіація горизонтальних конструкцій, але тільки з однією вагомою відмінністю - лікті і маркізна тканина в зібраному стані ховаються в корпус.

Переважна частина користувачів, які мали досвід тестувати маркізи різного типу, сходяться на думці, що саме касетні маркізи вміщають в собі максимальну кількість незаперечних переваг, які ми надаємо на загальний огляд:

  • Касетні маркізи виділяються естетикою як у відкритому, так і в закритому вигляді, що є важливим чинником для формування екстер'єру будівлі, тераси або для будь-якої іншої прибудови. У згорнутому вигляді касету маркізи майже не помітно;
  • Експлуатаційний термін маркізи касетного типу довший ніж у звичайній висувній маркізі. Це обумовлено тим, що маркізна тканина та сама конструкція маркізи в складеному вигляді (завдяки корпусу) захищені від всіляких атмосферних опадів та пилу;
  • Як і будь-які інші типи маркізи, касетні представлені у великому розмірному асортименті, тому кожен бажаючий підбере оптимальний розмір для конкретних потреб;
  • Про зручність користуватися касетними маркізами і зовсім не варто говорити! Касетні маркізи в поєднання з вітровим датчиком та пультом управління - це запорука максимального комфорту.

Це далеко не всі переваги касетних конструкцій, але і їх достатньо щоб зупинити свій вибір саме на цьому різновиді висувних навісів.

Звертайтеся до нас за вищевказаним контактам та отримуйте вичерпну консультацію про всі наші вироби. Касетні маркізи від європейських виробників за найдоступнішою ціною - чекають всіх любителів комфорту та затишку!

Цей сайт можливо орендувати або купити
вгору