markiza.of.ua
Якість, якій довіряють.

Балконні маркізи для балконів

Або розсувний навіс для балкона. На балкон для захисту від ☀ сонця встановлюють різні моделі маркіз: маркіза Italia з падаючим ліктем, висувні ліктьові маркізи (Sirius, Rodi, Riviera). На великих балконах можлива установка терасових маркіз Malaga. Для захисту балкона від вітру, ☔ дощу та ❄ снігу встановлюють тканинні вітростійкі ролети.

Телефонуйте нам, наші фахівці проконсультують вас і скажуть вартість маркізи по ваших розмірах, або можете прорахувати маркізи самостійно в калькуляторі перейшовши за посиланням "ціна" над фото.

Моделі маркіз:

Ви ставите собі питання - як в жарку погоду укрити свій балкон від палючого сонця? Для вирішення цього питання розроблені спеціальні сонцезахисні конструкції - балконні маркізи!

Балконні маркізи не тільки ефективно виконують своє головне призначення, але і надають вашому балкону якусь візуальну родзинку. Маркіза на вашому балконі стане красивим елементом екстер'єру, який завжди буде радувати ваше око! Тому якщо ви зараз в роздумах як з користю прикрасити ваш балкон, то балконні маркізи - це те, на що неодмінно потрібно звернути увагу.

Завдяки різноманітним конструкціям, які представлені в нашій компанії, підібрати оптимальну маркізу конкретно під ваш балкон, не важко:

  • Якщо вам більше до смаку класичні висувні маркізи, то вам ми можемо запропонувати балконні маркізи моделі Sirius, Riviera або Rodi. Також зверніть увагу на висувні маркізи касетного типу. Головна перевага даних маркізи в тому, що маркіза при закритті ховається в спеціальну касету.
  • Також звертаємо увагу на балконні маркізи з падаючим ліктем (модель Italia). Ця функція дуже зручна для регулювання кута нахилу вашої маркізи.
  • Якщо ви маєте балкон з великою площею, то рекомендуємо придивитися до маркізи Malaga.

Балконні маркізи від європейських виробників, які реалізує наша компанія SKR, дуже високоякісні вироби! Звертайтеся до нас та отримуйте максимальний комфорт від роботи з професіоналами!

Цей сайт можливо орендувати або купити
вгору