markiza.of.ua
Якість, якій довіряють.

Маркізи на вікна від ☀ сонця

Віконні маркізи служать для захисту вікон від ☀ сонця. Встановлюють на вікна різні сонцезахисні системи: тканинні ролети, коробові маркізи та маркіза Italia з падаючим ліктем, де кут нахилу тенту може бути від 0° до 170°. Над широкими вітрин встановлюють висувні маркізи.

Телефонуйте нам, наші фахівці проконсультують вас та скажуть вартість маркізи для вікон за вашими розмірами, або можете прорахувати самостійно в калькуляторі перейшовши за посиланням "ціна" над фото.

Моделі маркіз:

Сучасний світ можна охарактеризувати не тільки як час технічного прогресу, а й час, коли люди намагаються надати своєму життю максимальний комфорт. Цей самий комфорт люди шукають абсолютно в усьому, і безумовно це стосується і домашнього затишку.

З розвитком виробництва та випуску всіляких конструкцій, люди все частіше стали купувати для особистого користування маркізи на вікна. І це зовсім не дивно, так як саме маркізи на вікна мають великий асортиментний ряд, і запросто задовольняють будь-які потреби.

Які маркізи на вікна вже довгий час утримуються на хвилі популярності завдяки своїм перевагам та особливостям?

  • Маркізи на вікна з падаючим ліктем - сама вітростійка конструкція! Незаперечна перевага даних маркіз - це можливість робити оптимальний кут нахилу, навіть до 180 градусів. Якщо ви розглядаєте варіанти для свого кіоску, то така маркіза - це ідеальне рішення!
  • Для великих вітрин магазинів доцільно встановлювати висувні маркізи. Самі висувні маркізи в свою чергу представлені різноманітними конструкціями в різних цінових категоріях, тому знайти кращий варіант під свої потреби не складає труднощів.
  • Для вхідних груп ресторанів, готелів, або просто для брендування свого закладу, часто на вікнах використовують ковшеві маркізи.
  • Також неможливо не згадати вертикальні маркізи на вікна. Завдяки відмінній якості тканини, такі маркізи все частіше прикрашають вікна нашої столиці та інших міст.

Ви ставите питанням «де купити маркізи на вікна на найвигідніших умовах?». Фахівці компанії SKR допоможуть вам відповісти на це питання якістю своїх послуг - звертайтеся до нас!

Цей сайт можливо орендувати або купити
вгору