markiza.of.ua
Якість, якій довіряють.
Телефонуйте: +380 66 107-61-61
+380 63 107-61-61

Оновився каталог тканин для маркіз, навісів, ролетів

11-05-2019
Оновився каталог тканин для маркіз, навісів, ролетів

При виготовленні та встановленні сонцезахисних конструкцій, компанія SKR протягом довгих років використовує маркізну тканину австрійської фірми Sattler, яка, на нашу думку, є флагманом серед виробників тканини, яка безпосередньо використовується для маркіз, навісів та тканинних ролетів.

Дана тканина має такі незаперечні переваги: відрізняється високим рівнем міцності, не вигоряє під впливами сонячних променів, захищає від ультрафіолетових променів, пропускає повітря, чудово зберігає форму, містить просочення від грибка, а також від цвілі (технологія Tex Guard Easy Clean), має водовідштовхувальні властивості. Ці позитивні властивості ще раз наголошують на тому, чому ми довгі роки зупиняємо свій вибір саме на цьому виробнику маркізної тканини.

Австрійський завод Sattler щороку оновлює каталог кольорів і 2019 рік не став винятком. В цьому році всіляких колірних розмальовок стало ще більше, і тепер підібрати оптимальний колірний варіант для кожного користувача стало ще простіше!

Весь каталог тканин для маркіз, навісів та тканинних ролетів представлений на нашому сайті і розділений на групи: однотонні тканини, двотонні, різнокольорові, перфоровані, 3d. Звертаємо особливу увагу на 3d тканини, які вперше з'явилися безпосередньо в цьому році. Також по приїзду нашого фахівця на замір та консультацію, він в своєму розпорядженні має офіційний каталог тканин від виробника, який дає можливість наочно побачити та помацати різноманітні варіанти тканин.

вгору