markiza.of.ua
Якість, якій довіряють.
Телефонуйте: +380 66 107-61-61
+380 63 107-61-61

Маркізи для зимового саду від компанії SKR в 2019 році

24-06-2019
Маркізи для зимового саду від компанії SKR в 2019 році

Для багатьох не секрет, що нинішній ринок сонцезахисних конструкцій дозволяє захистити від сонця безліч об'єктів. Зимові сади також не є винятком, так як для них більшість виробників створюють спеціальні сонцезахисні системи. Деякі з таких систем можна придбати, звернувшись в компанію SKR!

Для всіх бажаючих встановити сонцезахисну конструкцію для зимового саду, ми пропонуємо розглянути варіант установки маркізи для зимового саду Climavelum голландського виробництва. Дана конструкція протягом останніх років зарекомендувала себе як найкраща сонцезахисна система для зимового саду, тому і в нинішньому 2019 році, ви легко можете бачити її в нашому каталозі.

Також для сонцезахисту вашого зимового саду ви можете розглянути варіант установки маркізи терасного типу Malaga. Дана маркіза дозволяє захищатися від сонця в двох площинах (у вертикальній та горизонтальній), що для багатьох є вагомим аргументом при виборі маркізи для зимового саду.

Детальну інформацію про вищевказані моделі маркіз ви можете вивчити на сторінках нашого сайту, а також зателефонувавши нашим фахівцям, які готові проконсультувати вас, та уточнити всі нюанси, які пов'язані з даними сонцезахисними системами.

Також на нашому сайті ви легко можете прорахувати вартість даних моделей в нашому онлайн калькуляторі: ціна маркізи для зимового саду Climavelum, ціна маркізи Malaga.

вгору