markiza.of.ua
Якість, якій довіряють.
Телефонуйте: +380 66 107-61-61
+380 63 107-61-61

Вертикальна маркіза Sandra

Вертикальна маркіза Sandra встановлюється на балконах, верандах, альтанках і засклених площадках.

Характеристики


Розміри маркізи:
Ширина: min 0.5 м - max 5.0 м
Висота: min 0.6 м - max 4.0 м

Управління ручне:
- клюка.

Управління автоматичне:
фірми Elero (Германія)

- електропривід;
- пульт дистанційний;
- вимикач настінний;
- сонце-вітровий датчик.

Виробник: BAT S.р.А (Італія).

Ціна маркізи Sandra

Описание

Вертикальні маркізи Sandra.

Це особливий вид маркіз, так як вони встановлюються вертикально і служать відмінним захистом від сонця. Тканина маркізи опускається завдяки натяжному механізму. Вертикальний навіс відмінно захищає від сонця і знижує температуру всередині приміщення. В Україні вертикальні маркізи дуже популярні через жаркий клімат.

Ціна маркізи залежить від розміру.

Можлива конструкція маркіз в касеті.

Стандартний колір конструкції маркіз: білий. Можливе фарбування по Ral.

Опціонально можливе використання вітрового або сонце-вітрового датчика, які допоможуть стежити за маркізою і вчасно її відкривати і закривати.

Фото маркіз в Києві можна подивитися в розділі Фотографії.

Бажаєте купити вертикальну маркізу Sandra? Телефонуйте нам.

Якщо ви поставили за мету встановити сонцезахисну конструкцію, але вам не імпонує висувна ліктьова або терасна маркіза, то зверніть свою увагу на вертикальні маркізи Sandra. Вертикальні маркізи Sandra вже давно не новинка на ринку сонцезахисних конструкцій, і вже багато років розглядається нашими клієнтами як повноцінний альтернативний варіант заміни стандартному склінню.

Вертикальні маркізи Sandra найчастіше встановлюють на веранди, альтанки, балкони, вікна. Де б не були встановлені вертикальні маркізи, вони виглядають доречно, візуально красиво та компактно. Тому зараз все більше можна зустріти даний тип конструкцій в офісах, в різних закладах та приватних володіннях.

Управління маркізами вертикального типу може бути реалізовано двома шляхами: у вигляді ручного управління (в такому випадком маркізи управляються за допомогою клюки) та автоматичного (за допомогою електроприводу німецької фірми Elero). Також для зручності вертикальні маркізи можуть бути додатково укомплектовані спеціальними датчиками вітру та сонця, які покликані спростити процес використання даних сонцезахисних систем.

Підібрати бажаний колір не складає проблеми. Для вертикальних маркіз Sandra використовується тканина будь-якого кольору та розмальовки з нашого великого каталогу. Також рекомендуємо заглянути в нашу фотогалерею робіт, в якій можна споглядати як поєднується той чи інший колірний варіант в конкретних випадках.

Вертикальні маркізи Sandra італійської торгової марки BAT S.р.А - це впевненість в багаторічній якості за лояльну вартість! Телефонуйте нам, щоб дізнатися більш детальну інформацію про дані конструкції.

вгору