markiza.of.ua
Якість, якій довіряють.
Телефонуйте: +380 66 107-61-61
+380 63 107-61-61

Висувна маркіза Riviera

Навіси маркізи Riviera служать для захисту від сонця і легкого дощу вуличних майданчиків ресторанів, літніх кафе, готелів, а також для накриття терас заміських котеджів.

Характеристики


Розміри маркізи:
Ширина: min 2.0 м - max 12.0 м
Виліт: min 1.5 м - max 4.0 м

Управління ручне:

- клюка.

Управління автоматичне:
фірми Elero (Германія)

- електропривід;
- пульт дистанційний;
- вимикач настінний;
- сонце-вітровий датчик.

Опції маркіз:

- стійки телескопічні (max висота 2.5 м);
- висувний волан.

Виробник: Franciaflex (Франція).

На даний момент маркіза Riviera не поставляється. Замість висувної маркізи Riviera поставляється іспанська висувна маркіза Sirius.

Ціна маркізи Sirius

Описание

Висувні ліктьові маркізи RIVIERA.

Це одна з найбільш популярних моделей маркіз відкритого типу, що купуються в Україні за рахунок хорошого співвідношення ціна / якість. Горизонтальна маркіза, ціна якої вас порадує, стійка до навантажень і проста в управлінні. Її можна використовувати і в якості двосторонньої маркізи навісу. Перевагою є доступна ціна маркізи , а також великий виліт при ширині до 12 метрів. Маркіза добре зарекомендувала себе в Україні і в її столиці Києві.

Кут нахилу регульований: від 15 до 45 градусів.

Конструкція маркізи можлива в касетному варіанті (маркіза Fetuna).

Стандартний колір конструкції маркіз: білий. Можливе фарбування по Ral.

Опціонально можливе використання вітрового або сонце-вітрового датчика, які допоможуть стежити за маркізою і вчасно її відкривати і закривати

Фото маркізи можна подивитися в розділі Фотографії.

Чи бажаєте купити висувну горизонтальну маркізу Riviera? Зателефонуйте нам.

Можливість залишити відгук з'явиться незабаром.

Охочі купити висувну горизонтальну маркізу задаються питанням - як знайти компанію, яка не просто реалізує сонцезахисні конструкції протягом багатьох років, але і є одним з лідерів в даній ніші по ряду параметрів (якість маркіз, лояльний рівень цін, тривалість гарантії та ін).

Якщо ще відносно недавно відповідь можна було знайти в друкованих рекламних виданнях та у людей, які безпосередньо робили замовлення в певній компанії, то зараз у людей є відмінний помічник для цих цілей - глобальна система Інтернет. За допомогою інструментарію системи Інтернет можна знайти відповідь на будь-яке питання: де купити висувну горизонтальну маркізу в Києві або будь-якому іншому місті України, де купити висувну горизонтальну маркізу і при цьому заплатити справедливу, не завищену ціну. Саме Інтернет допомагає людям в лічені хвилини знайти потрібну інформацію, проаналізувати її, при необхідності перевірити, і вже на підставі її зробити зважене рішення для майбутньої покупки.

Особливих знань, щоб знайти інформацію про горизонтальні маркізи, знати не обов'язково. Досить просто ввести в пошуковій системі ключовий запит «купити висувну горизонтальну маркізу», що в підсумку призведе до формування великого списку компаній, які вам запропонують купити висувну горизонтальну маркізу саме у них.

Підводячи підсумок, необхідно відзначити головне - в обов'язковому порядку варто витратити час щоб зануритись в український ринок сонцезахисних конструкцій, і тоді про рішення купити висувну горизонтальну маркізу ви ніколи не будете шкодувати.

вгору