markiza.of.ua
Якість, якій довіряють.

Висувна маркіза Sirius

Маркізи навіси Sirius служать для захисту від сонця і легкого дощу літніх кафе, терас и балконів заміських котеджів, ресторанів, готелей. В ліктях висувної маркізи Sirius використовуються ланцюги.

Характеристики


Розміри маркізи:
Ширина: min 2.0 м - max 12.0 м
Виліт: min 1.5 м - max 4.0 м

Управління ручне:
- клюка.

Управління автоматичне: фірми Elero (Германія)
- електропривід;
- пульт дистанційний;
- вимикач настінний;
- сонце-вітровий датчик.

Опції маркіз:
- стійки телескопічні (max висота 2.5 м).

Виробник: Gaviota Simbac (Іспанія).

Технічні характеристики

Ціна маркізи Sirius

Описание

Горизонтальні висувні маркізи Sirius (Premium).

Висувні навіси маркізи розраховані на виліт до 4 м і ширину до 16 м. Чудово підійдуть для терраси будинку, літнього майданчикукав'ярні, ресторану для захисту від сонця чи дрібного дощу.

Горизонтальні навіси в Україні легко придбати, тому як ціна маркізи є досить доступною. Перевага полягає в тому, що ними легко керувати, монтувати та приємно знаходитись під навісами

Кут нахилу регульований.

Стандартний колір конструкції маркіз: білий. Можливе фарбування по Ral.

Опціонально можливе використання вітрового або сонце-вітрового датчика, це дозволяє стежити за маркізою і вчасно її відкривати чи закривати.

Фото маркізи можна подивитися в розділі Фотографії.

Чи бажаєте купити горизонтальну маркізу Siius? Зателефонуйте нам.

✅ Як довго виконується замовлення на виробництво та монтаж маркізи?
Ми виконуємо всі наші замовлення на протязі 10 робочих днів.
✅ Які форми оплати ви приймаєте?
Ми приймаємо найбільш зручну для вас форму оплати: на ФОП, оплата з ПДВ на ТОВ та ін.
✅ Як замовити маркізу в інше місто?
Ми відправляємо сонцезахисні маркізи в будь-яке місто України за допомогою вантажоперевізників.
✅ Як довго може прослужити маркіза?
Механізми маркізи витримують роботу більше 10 років, якщо дотримуватися основних правил експлуатації. Маркізна тканина служить близько 8-10 років (гарантія від заводу-виробника тканини в свою чергу становить 5 років).
✅ Ви наносите написи та зображення на волан маркізи?
Так. Всі бажаючі можуть нанести написи та логотипи на волан маркізи. Ціна нанесення від 50 євро (в залежності від складності та кольорової палітри).
✅ Чи є у вас зразки маркіз і де їх можна подивитися?
Всі наші сонцезахисні конструкції представлені в нашому офісі.
✅ Чи можна викликати вашого фахівця на об'єкт та укласти з ним договір на місці?
Так, наші фахівці виїжджають на об'єкт замовника і мають при собі всі необхідні інформаційні матеріали (договори, каталоги).
✅ Ви працюєте у вихідні?
Ні, але якщо ви можете приїхати до нас в офіс тільки в суботу або в неділю, то ми можемо узгодити зручний для вас час. Телефони для узгодження:
✅ Чи можна у вашій компанії купити маркізи та навіси і самостійно їх встановити?
Так. І при цьому ми віддалено зможемо вас проконсультувати.

Кожен хто має бажання придбати такі сонцезахисні конструкції як маркізи, хоч раз задавався питанням - де купити висувні маркізи відкритого або будь-якого іншого типу в Україні?

В епоху розвинених технологій, знайти відповідь на це питання зовсім не викликає труднощів. Достатньо всього лише ввести в мережі Інтернет пошуковий запит «купити висувні маркізи» і на екрані вашого девайса з'явиться великий список з усіма актуальними пропозиціями.

Якщо у вас немає знайомих, які можуть підказати та порадити де купити висувні маркізи, то робити вибір з кількох постачальників маркіз в Україні доведеться самому. Але щоб зробити вибір оптимальним, потрібно проаналізувати певну інформацію, на основі якої зупиняти свій вибір:

  • Перше, на що потрібно звертати увагу - це досвід роботи фірми, яка реалізує сонцезахисні конструкції. Але бажано, щоб багаторічний досвід компанії підтверджувався численними фотографіями встановлених конструкцій.
  • Великий асортимент товару також свідчить про високий рівень компанії, так як реалізовувати якомога більше моделей різних європейських виробників можуть компанії з чималим досвідом.
  • Щоб купити висувні маркізи і в подальшому не засмутиться, що ви переплатили значну суму грошей, потрібно порівнювати вартість вподобаної моделі в різних компаніях.

Наша компанія SKR, на сайті якої ви в даний момент читаєте цей текст, є лідером з продажу висувних маркіз по Україні, і хто як не ми надаємо дійсно якісні послуги!

Якщо ви перейшли на наш сайт та також шукаєте де купити висувні маркізи в Україні на найвигідніших умовах, то радимо зупинити свій вибір саме на нашій компанії! Звертайтеся до нас!

Цей сайт можливо орендувати або купити
вгору