markiza.of.ua
Якість, якій довіряють.

Коробова маркіза

Ковшові або коробові маркізи встановлюються для прикраси парадних входів і вікон ресторанів, кафе, барів, а також в якості рекламного носія. При цьому головна гідність маркізи - захист від сонця.

Характеристики


Розміри маркізи:
Ширина: min 1.0 м - max 6.0 м
Виліт: min 0.6 м - max 1.6 м

Форма маркізи:
- пряма;
- сферична.

Без управління.

Управління ручне.

Виробник: BAT S.р.А (Італія).

Ціна коробової маркізи

Описание

Коробові маркізи.

Це досить популярна в Україні маркіза, стійка до навантажень, здатна приховати недоліки архітектурних форм і надати свій неповторний стиль.

Конструкція Коробової маркізи складається з каркаса з анодованого алюмінію. Каркас досить жорсткий, стійкий до атмосферних опадів. Форма маркізи може бути сферична або прямокутна.

Ціна маркізи не залежить від вибору тканини, і якщо нанести на волан маркізи логотип компанії, то навіс приверне в ваш заклад клієнтів і додатковий прибуток. Ковшові маркізи в Україні прикрашають багато будинків, а також стоять всередині торгових центрів для залучення покупців.

Стандартний колір конструкції: білий. Можливе фарбування по Ral.

Фото маркізи можна подивитися в розділі Фотографії.

Чи бажаєте купити ковшову маркізу? Зателефонуйте нам.

✅ Які терміни виробництва та монтажу коробової маркізи?
Згідно договору такий період становить всього 10 робочих днів.
✅ Які форми оплати ви приймаєте?
Ви можете оплатити маркізу найбільш зручним способом.
✅ Чи можливо купити коробову маркізу та відправити її в інше місто?
Так. Ми відправляємо наші сонцезахисні конструкції вантажоперевізниками в будь-яку точку України.
✅ Скільки років може прослужити коробова маркіза?
Коробова маркіза гарантовано прослужить більше 10 років, а гарантія на маркізну тканину від заводу-виробника становить 5 років.
✅ Ви наносите написи та зображення на маркізну тканину?
Так. Ми наносимо написи та логотипи не тільки на маркізну тканину, але і на волан маркізи.
✅ У вашому офісі можна подивитися на зразок коробової маркізи?
Так. У нашому офісі представлено безліч моделей маркіз, і коробова маркіза не виняток.
✅ Ваші фахівці виїжджають на об'єкт клієнта для виміру, консультації та підписання договору?
Так, наші фахівці виїжджають до замовників.
✅ Ви працюєте у вихідні?
Якщо Вам зручно приїхати до нас в офіс виключно в суботу або в неділю, то потрібно заздалегідь узгодити час візиту за номером телефону
✅ Чи можна придбати коробову маркізу без монтажу?
Так. Ми можемо вам продати коробову маркізу без монтажу.

Коробовий навіс - це не просто витончений навіс, який ефективно виконує функцію декоративного елемента, але і забезпечує захист від палючого сонця та атмосферних опадів. Якщо раніше коробовий навіс частіше можна було зустріти на вікнах ресторанів та магазинів в якості брендування закладу, то зараз вже не рідкість помітити ці конструкції на балконах та на вікнах приватних будинків.

Щоб купити коробову маркізу в Україні радимо шукати виконавця використовуючи такі канали інформації:

  • Якщо у вас є знайомі, які встановлювали коробові маркізи, і вони залишилися задоволені їх якістю, то можете сміливо звертатися до них за порадою де купити коробову маркізу;
  • Якщо таких знайомих немає, то шукати компанію, у якій можна купити коробову маркізу, радимо у всесвітній мережі Інтернет, що роблять більшість наших клієнтів.

Купити коробову маркізу за допомогою мережі Інтернет набагато простіше. Використання інтернету значно економить час на пошуки компанії, яка надає можливість купити коробову маркізу на кращих умовах в Україні. Але деякий особистий час витратити на пошуки і аналіз інформації все ж доведеться.

Якщо ви потрапили на наш сайт і хочете придбати коробовий навіс від європейського виробника, то розглянути нашу пропозицію потрібно в обов'язковому порядку! Тому переглядайте контент на сайті та спілкуйтеся з нашими фахівцями в телефонному режимі.

Саме наша компанія SKR пропонує всім бажаючим купити коробову маркізу відмінної якості (виробник коробових маркіз - італійська компанія BAT S.р.А) на найкращих умовах!

Цей сайт можливо орендувати або купити
вгору